W TYM SEZONIE ŁOWISKO JUŻ NIECZYNNE! ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM SEZONIE 2023…

Obiekt o powierzchni 2 ha znajduje się na trasie do kompleksu Pod Borem w odległości 800 m od Łowiska karpiowego i Restauracji Pod Borem.

Łowisko przeznaczone jest główne dla wędkarzy, którzy łowią metodą feeder oraz tych łowiących rekreacyjnie, którzy czerpią przyjemność z zasiadki w malowniczym otoczeniu przyrody i stawów. Złowiona ryba ma zostać bezpiecznie odhaczona i trafić z powrotem do wody.
Obowiązkowo wymagana jest wędkarska mata!

Istnieje możliwość zakupu złowionej ryby. Należy zgłosić się do gospodarza łowiska i poinformować go o tym fakcie. W przeciwnym wypadku nie wolno przetrzymywać ryb w siatce. Karpia oraz inne gatunki ryb sprzedajemy według obowiązującego cennika.

Na korzystanie z łowiska wydaje się zezwolenia:

jednodniowe / na 2 wędki / 30 zł w tygodniu / 40 zł w weekend
dobowe / na 2 wędki / 40 zł w tygodniu / 50 zł w weekend

W sezonie 2022 oferujemy Gościom łowiska do wynajęcia drewniany domek 3-4 osobowy z dużą werandą i pięknym widokiem na okoliczne stawy! Domek wyposażony jest w łóżka, stolik i gniazdka z prądem. Nie ma natomiast dostępu do bieżącej wody. Można bezpłatnie korzystać z sanitariatów zlokalizowanych na naszym głównym obiekcie przy Łowisku karpiowym Pod Borem.
Cena domku: 100 zł/dobę

Kontakt i rezerwacja miejsca – tel. 601 476 138